Кримінальна олігархія в Україні.

КУБ(Телеканал Прямий) від 16 трав. 2017 В гостях у Сергія Дойко - Ганна Маляр, юрист-кримінолог, яка розповіла про кримінальну олігархію в Україні та криміналізацію суспільства і довіру до поліції.

В Україні кримінологія - мертва наука. Дервжаву не цікавлять наукові дослідження.

Телеканал Тоныс-ононвлений. Студыя КУБ выд 31 серп. 2017. 

В гостях у Олександра Лірчук - юрист-кримінолог Ганна Маляр.
В Кубі Олександр Лірчук і Анна Маляр говорили про кримінологію. Що передувало і зараз сприяє зростанню злочинності, які існують різновиди злочинів. І чому кримінологія в Україні - мертва наука. А також чи може людина з кримінальними нахилами реалізувати себе в іншій сфері.
Ми проходимо нормальний етап становлення нації, яка пережила складні радянські часи. Нам потрібно було прийти в себе. І сьогоднішні події - це народження нації і досить хворобливе. І далі все піде нормальним природним шляхом. Чому люди дивляться програми про кримінал. Чим цікавиться наш громадянин і кожна соціальна група, що їй цікаво дивитися. Глядач здивувався б, скільки про нього знають на ТБ. Типовий глядач - це людина, яка займається монотонною роботою. Їй потрібен емоційний сплеск. Сісти перед ТВ і подивитися і зрозуміти, що комусь гірше, ніж мені. Закономірно, що у нас це відбувається.

Міфи та реальність педофілії в Україні

Телеканал UkrLife від від 24 лип. 2017 р.

Кримінолог Анна Маляр в ефірі Ukrlife.TV розповіла про закон про посилення відповідальності щодо осіб, які посягають на статеву недоторканність дітей, створення реєстру педофілів, а також про популярні міфи, які стосуються педофілів. "Педофілія - це медичний та психіатричний діагноз. Його можуть поставити виключно лікарі. Не можуть ні слідчий, ні адвокат, ні суддя сказати, що людина педофіл. Тільки обстеження, тільки заключення лікарів. А хто ж гвалтує дітей? Не всі особи, які вчиняють згвалтування неповнолітніх,  є педофілами, не всі вони є хворими. І не всі хворі на педофілію гвалтують дітей", - розповіла Анна Маляр.

Судова реформа призвела до того, що судам не вірить вже ніхто

Телеканал UkrLife від  24 трав. 2017  Юристка та кримінолог Анна Маляр розповіла в ефірі UKRLIFE.TV про результати судової реформи в Україні, зазначив, що вона не вдалася, і саме тому виникає потреба у створенні антикорупційного суду.

"В нас фактично не вдалася реформа судової гілки влади і їй не довіряє не лише населення. Їй не довіряють самі правоохоронці: не довіряє НАБУ, не довіряє прокуратура, не довіряє поліція - ніхто не довіряє. Тому і з"явилась ідея створення антикорупційного суду, який буде слухати справи, що розслідувались в НАБУ".

Мова - це фактор безпеки України як держави

Телеканал UkrLife від 26.01.2017Юристка та кримінолог Анна Маляр розповіла в ефірі UKRLIFETV про останню резолюцію ПАРЄ щодо України, декомунізацію, резонансні законопроекти про українську мову,
 6:49- про те, чому питання про державну мову не просто назріло, а перезріло;
16:53 - про 50 хвиль юридичної заборони української мови;
19:57 - про мову як фактор державної безпеки;
22:00 - про церкви в Україні;
27:57 - про те, чому примусова українізація безперспективна;
31:15 - про те, якою має бути державна політика щодо української мови;
33:49 - про те, чому щодо української мови треба застосовувати "пряники", а не "кнути".