Скасувавши депутатську недоторканність, ми дамо президенту додаткові важелі впливу на Верховну Раду

Гордон від 19 жовт. 2017 Основною проблемою України є не депутатська недоторканність, а абсолютна недовіра до судів і правоохоронних органів, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр. 


Українські парламентарі добре розуміють, що скасування депутатської недоторканності є для них серйозною загрозою, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр. "Українські політики стали заручниками власного популізму. Усі вони усвідомлюють, що для них небезпечно скасовувати депутатську недоторканність, але через те, що постійно обіцяють це виборцям, змушені тепер імітувати якусь діяльність у цьому питанні. Саме такий популізм призвів до високої соціальної напруги, унаслідок якої люди вийшли з протестом під Верховну Раду. Це результат не тільки популізму, а й відсутності чесної розмови депутатів зі своїми виборцями", – зазначила Маляр.

Обшуки в редакції «Страна.ua»: чому Україні потрібен надзвичайний стан в інформаційній сфері

Аналітични портал Слово і Діло від 23 черв. 2017 Проблема в тому, що в Україні є низка ЗМІ, що займають проросійську позицію. В цій ситуації треба бути чесними й визнати, що у нас відсутнє законодавство, яке би дозволяло закривати ЗМІ чи обмежувати їхню діяльність. Вплинути на ЗМІ можна лише за допомогою Кримінального Кодексу, де встановлена відповідальність за заклики до повалення конституційного ладу чи посягання на територіальну цілісність.

Про це, оцінюючи ситуацію довкола затримання головного редактора видання «Страна.ua», розповіла в коментарі «Слову і Ділу» юрист, експерт-кримінолог Ганна Маляр.

Пожежники могли зупинити роботу табору "Вікторія" ще в червні, коли виявили несправну сигналізацію

Гордон від 19 вер. 2017 Відповідно до законодавства (Кодексу цивільного захисту), забезпечення пожежної безпеки суб'єкта господарювання покладається на власника і керівника цього суб'єкта. Тобто в табору "Вікторія" був власник і керівник. Наскільки я зрозуміла з преси, керівник обіймав цю посаду вже 20 років.

Це перші особи, які несуть відповідальність за трагедію. Другі – контролювальні органи. Це Державна служба з надзвичайних ситуацій. 23 червня 2017 року вони виявили там порушення (це теж відома інформація). І тут починається головне: як ці порушення усунули.

The Chechen War Moves to Ukraine—And So Does a Wave of Criminal Violence

Коментар для американського видання Daily Beast від 28 вер. 2017 року. Автор статті Анна Нємцова "Чеченська війна рухається в Україну у виді хвилі насильства"

The Chechen War Moves to Ukraine—And So Does a Wave of Criminal Violence

Some are refugees, some criminals, some terrorists, some freedom fighters. And some of the Chechens in Ukraine are all of the above.

KIEV—Anna Moliar, an outspoken Ukrainian attorney, has watched with growing concern reports about the criminality of Chechen gangs and militia recruits in her country, which already is torn by the ongoing war with pro-Russian militants in the east and south.

Що ослаблює судову реформу

Гордон від 04 жовт. 2017 р. Судова реформа складається з цілого пакета законопроектів, спрямованих не тільки на змінення законів, а й Конституції України, сказала в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр.

Після ухвалення Верховною Радою законопроекту "Про внесення змін у Господарський процесуальний кодекс України, Цивільний процесуальний кодекс України, Кодекс адміністративного судочинства України та інші законодавчі акти" в Україні стане на одну судову інстанцію менше, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр.

Україна повертається до ділової культури часів 90-х, коли конфлікти вирішуються шляхом ліквідації конкурента

Телеканал 112 від 29 вер. 2017 Коментар Ганни Маляр в ефірі телеканалу "112 Україна"  щодо вбивства депутата Міськради Черкас

В Україні злочини вчиняють незареєстрованою зброєю, тому що зареєстрована однозначно дає можливість одразу з’ясувати, хто власник, і вийти на тих, хто вчинив злочин. Дуже важливо порівняти нещодавнє вбивство Полив’яного, це голова "Київобленерго", і нинішнє вбивство депутата Черкас. Одразу непрофесійним оком видно різницю: тут, очевидно, метою було вбивство цієї людини, тому що використовували зброю і смертельне поранення, ще й не одне. Якщо ми порівняємо з убивством голови "Київобленерго", то з великою ймовірністю там умисел на вбивство виник у процесі самого злочину. Тут є більше підстав говорити про те, що це, можливо, вбивство на замовлення, але остаточно версію з’ясовуватиме слідство.

Сумніваюся, що затриманого керівника департаменту поліції охорони буде покарано

Гордон від 23 серп. 2017 Затримання керівника департаменту поліції охорони Сергія Будника дає надію, що в структурі МВС є люди, які небайдужі до порушення закону, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр.

Справа Добкіна може з тріском розлетітись у суді

Видання "Публічні люди" від 14.07.2017 Складається враження, що українська влада спеціально намагається так притягнути до відповідальності своїх опонентів, щоб потім судді їх виправдали.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявила юрист, кандидат юридичних наук Анна Маляр: «Усе, що прозвучало на засіданні Регламентного комітету, зокрема по Михайлові Добкіну, буде з тріском розвалене в суді.  Я навмисно витратила час і повністю переглянула пряму трансляцію засідання Регламентного комітету щодо Михайла Добкіна, аби юридично оцінити цей процес. У мене, як у громадянина України, є запитання до колишньої харківської влади з приводу сепаратиських проявів. Я хочу, щоб правоохоронні органи це перевірили. І ці питання є практично в усієї держави.
 

Суд у справі про блокування соцмереж РФ в Україні

Видання "Обозрєватєль" від 18 трав. 2017 Суд у справі про блокування соцмереж РФ в Україні: юрист оцінила шанси на скасування указу Порошенко

Президент України Петра Порошенка не порушував закон, підписавши указ про блокування російських сайтів , тому суд навряд чи задовольнить позов з вимогою скасувати його указ. 

Про це в коментарі "Обозревателю" сказала юрист Анна Маляр.

Чи наближає нас до істини журналістське розслідування вбивства Шеремета?

Гордон/фейсбук-сторінка Анни Маляр від 12 трав. 2017 Учора весь день коментувала журналістське розслідування вбивства Шеремета (фільм у YouTube: "Убивство Павла"). Але не доходили руки викласти мою позицію тут.

Справді, журналісти провели серйозне розслідування і продемонстрували тотальне недопрацювання поліції у цій справі. Номери та марки авто, власники авто, кольорове відео з парою, яка підклала вибухівку, і, зрештою, СБУшне минуле особи, яку зафіксували камери спостереження у дворі будинку, у якому проживав Шеремет, розмови з неопитаними поліцією свідками – це все добре, журналісти молодці!