Чи наближає нас до істини журналістське розслідування вбивства Шеремета?

Гордон/фейсбук-сторінка Анни Маляр від 12 трав. 2017 Учора весь день коментувала журналістське розслідування вбивства Шеремета (фільм у YouTube: "Убивство Павла"). Але не доходили руки викласти мою позицію тут.

Справді, журналісти провели серйозне розслідування і продемонстрували тотальне недопрацювання поліції у цій справі. Номери та марки авто, власники авто, кольорове відео з парою, яка підклала вибухівку, і, зрештою, СБУшне минуле особи, яку зафіксували камери спостереження у дворі будинку, у якому проживав Шеремет, розмови з неопитаними поліцією свідками – це все добре, журналісти молодці!

 

Але як уся ця інформація наближає нас до істини?

Перебування особи у дворі – це ще не доказ причетності до вбивства. І так по всій знайденій журналістами інформації. Так, це все повинна була зробити поліція в перші дні після вбивства. А зараз ці дані вже не наблизять нас до відповіді.

Хоча поліція тепер забов'язана перевірити і – або підтвердити, або спростувати – причетність до вбивства осіб, яких запідозрили в цьому журналісти.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/blogs/malyar/avtori-rozsliduvannja-pro-vbivstvo-sheremeta-molodtsi-ale-jak-vsja-tsja-informatsija-nablizhaje-nas-do-istini-187883.html