Справа Добкіна може з тріском розлетітись у суді

Видання "Публічні люди" від 14.07.2017 Складається враження, що українська влада спеціально намагається так притягнути до відповідальності своїх опонентів, щоб потім судді їх виправдали.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявила юрист, кандидат юридичних наук Анна Маляр: «Усе, що прозвучало на засіданні Регламентного комітету, зокрема по Михайлові Добкіну, буде з тріском розвалене в суді.  Я навмисно витратила час і повністю переглянула пряму трансляцію засідання Регламентного комітету щодо Михайла Добкіна, аби юридично оцінити цей процес. У мене, як у громадянина України, є запитання до колишньої харківської влади з приводу сепаратиських проявів. Я хочу, щоб правоохоронні органи це перевірили. І ці питання є практично в усієї держави.
 
Говорячи про можливу відповідальність цих людей, нас цікавить саме цей аспект. Адже ледь не відбулась Харківська республіка, і чомусь Янукович поїхав саме в Харків. Його звинувачують у тому, що скористався  лазівкою  у законодавстві.  Так, це була лазівка, яка дозволяла кооперативам, фактично, на безкоштовній основі отримувати міську землю під забудову. І цим користувалися не тільки в Харкові, а й практично всі забудовники в Україні. Окрім того там було звинувачення у шахрайстві, але по тій справі,у  якій фігурує Добкін, немає потерпілих. А з кримінального права ми знаємо, що в справах про шахрайство мусить бути потерпілий. Однак Генпрокурор заявив, що потерпілим є «місто Харків». Все схоже на те, що українська влада намагаються притягнути до відповідальності Добкіна таким чином, щоб потім суд його виправдав.  Ніхто не сумнівається, що треба вести розслідувавання щодо харківської влади. Але здається, що це гра у піддавки. Нинішня влада дуже неохоче, вимушено намагаються притягнути до відповідальності своїх опонентів таким чином, щоб потім суд їх виправдав. Тому що все, що я почула на комітеті буде все розвалене з тріском в суді».
Юрист підкреслює, що на засіданні Добккін вів себе переконливо. Тож, ймовірно, його поплічники запевнили депутата, що все буде гаразд. «Ті речі, які говорив Добкін на засіданні, не характерні для його юридичного світогляду. Це точно були фрази юристів. Думаю, його поплічники, переконали його у тому, що все буде гаразд. Вони говорили юридичними термінами і опиралися на юридичні норми, натомість їх опоненти були вимушені говорити якісь популістичні заяви та політичні репліки», – розповіла кандидат юридичних наук Анна Маляр.
 
більше читати тут: https://pl.com.ua/anna-malyar-sprava-dobkina-mozhe-z-triskom-rozletitis-u-sudi/