НАБУ незаконно прослуховувало телефони більше сотні чиновників

Телеканал Україна. Програма "Сьогодні" від 6 груд 2017 НАБУ незаконно прослуховувало телефони більше сотні чиновників  Про це заявив Юрій Луценко. Права на самостійну прослушку у НАБУ поки немає. Але є законопроект, який дасть таке право. Чи може це зашкодити простим українцям? Дізнавалася Людмила Горбач.
 

Суд відпустив сепаратиста і той втік: хто наступний?

5-й канал від 12 лист. 2017 Держава добра чи квола? В Харкові суд відпускає на волю сепаратиста і той тікає закордон. Хто наступний? Виходить закон захищає тих, хто проти України? Підпишіться і натисніть, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео.

Як заробляють інваліди-аферисти

Телеканал  ICTV Більше ніж правда від 09 жовт. 2017

Чому у більшості інвалідів-жебраків немає ніяких проблем зі здоров'ям насправді, і стояти на вулиці з простягнутою рукою - це їхній бізнес? Як люди реагують в центрі міста на матір, яка стоїть з новонародженою дитиною на руках і просить милостиню? І як злочинці обманом змусили інваліда без рук і ніг жебракувати на вулицях? Все це дивіться у випуску програми Більше ніж правда.

Про вбивство Шаповала - війна не може бути лише на сході.

 телеканал ZIK, програма "Перші про головне" від 29 черв. 2017. 

У випадку із вбивством Максима Шаповала потрібно звернути увагу на те, чим він займався та які спецоперації готував та розробляв загиблий.
 Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (що будня о 13:00-15:00 та 17:00-19:0 на телеканалі ZIK) зазначила юрист-кримінолог Анна Маляр.
 «Потрібно розуміти, що в Україні йде війна і вона не може бути лише на сході. Війна переміщується по всій території України. Ключовими мішенями агресора є не прості громадяни, а ті, які можуть очолити цю війну та протистояти йому», – пояснює Анна Маляр.

Вибухи в столиці - випадковість чи боротьба за землю?

НТН програма Свідок від 5 серпня 2017 року. Два вибухи в житлових будинках. В одному районі і тільки за один місяць. Десятки киян, залишилися без даху над головою і до сих пір не знають, чи з'явиться у них нове житло. Всі вони живуть в гуртожитках. У громадськості та журналістів ці вибухи викликали цілком реальні і логічні запитання до влади: по-перше - хто винен і як будуть відшкодовувати збитки? По-друге: Голосіївський район - досить ласий шматок землі, щоб на місці старої будівлі звести, наприклад, багатоповерхівку або новий супермаркет. Отже, вибух міг бути невипадковим.