Про вбивство Шаповала - війна не може бути лише на сході.

 телеканал ZIK, програма "Перші про головне" від 29 черв. 2017. 

У випадку із вбивством Максима Шаповала потрібно звернути увагу на те, чим він займався та які спецоперації готував та розробляв загиблий.
 Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (що будня о 13:00-15:00 та 17:00-19:0 на телеканалі ZIK) зазначила юрист-кримінолог Анна Маляр.
 «Потрібно розуміти, що в Україні йде війна і вона не може бути лише на сході. Війна переміщується по всій території України. Ключовими мішенями агресора є не прості громадяни, а ті, які можуть очолити цю війну та протистояти йому», – пояснює Анна Маляр.
 Тому основне «полювання» сьогодні відбувається саме за такими людьми.
 «На жаль, не буває такої війни, коли гинуть люди лише з одного боку. Тому яку б систему захисту не розробила Україна, вона не убезпечить від загибелі наших людей», – вражає юрист.
 Постають цілком логічні запитання, чи наша держава зможе захистити бодай найвище керівництво.
 «У мене є питання. Чому людина такого рангу, яка причетна до звільнення Донецького аеропорту і перебуває на перших позиціях у списку агресора, обслуговувала свій автомобіль на звичайному автосервісі?», – запитує пані Анна.
 Це означає, що справді не був продуманий захист цієї особи, хоча цілком зрозумілим було те, що на цю людину буде полювання.
 «Ця спецоперація повинна знищити той актив українських військових, які справді можуть якісно воювати проти Росії, які мають досвід та вміння. Я от бачила, що Максим Шаповал збирав певні докази щодо агресії з боку Росії, тобто він був носієм дуже цінної інформації», – заявляє Анна Маляр.