Підсумки тижня: е-декларування

Радіо Голос Столиці. Підсумки тижня від 05 листопада 2016 Подача электронных деклараций для чиновников и народных депутатов официально завершилась 30 октября. Общество, ознакомившись с богатствами власть имущих, отреагировало очень бурно.

Эти и другие события уходящей недели в эфире радиостанции Голос Столицы прокомментировали кандидат философских наук, политический эксперт общественной организации «Слово і Діло» Валентин Гладких, юрист, адвокат Анна Маляр.

 Назовите три топ-события этой недели.

 Маляр: Звичайно, є-декларування, його наслідки, враження — це була топ-тема. Для мене топ-тема — це річниця поліції, яка діє у нас, і дуже цікаво підводити підсумки, дивитися, що відбулося. І як завжди, інтриги, розслідування, це все чим я жила весь тиждень. Як і минулий, як і позаминулий.

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ: ПРЕЗУМПЦІЯ ПРАВОТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ І СПРАВА BOEING МН17

Радіо Голос Столиці від 01.10.2016 Підсумки тижня. 

У контексті заходів, які проходили в честь річниці трагедії Бабиного Яру, до України приїжджав президент Ізраїлю Реувен Рівлін. У своїй промові він звинуватив ОУН в тому, що бійці цієї організації були причетні до Голокосту. При цьому він зазначив, що серед українців вистачало і праведників світу, які рятували євреїв.
У Дніпрі 25 вересня екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Citroёn за порушення ПДР. Однак водій чинив опір, вихопив у патрульного зброю і кількома пострілами убив поліцейського, а другого поранив, після чого втік. Пізніше він сам з'явився в одну з міських лікарень з вогнепальним пораненням. Нападником виявився Олександр Пугачов — колишній боєць батальйону спецпризначення «Торнадо».

Чи на часі презупція правоти поліцейських

Тема дня. Радіо Вєсті від 27.09.2016 Говоримо про реформу поліції, про вбивство поліцейських в Дніпрі, про доцільність запровадження презупції правоти поліцейського.

Анна Маляр:

"Это правда, что преступность возросла в разы, если не больше. Вместе с тем, каждый имеет свою собственную статистику от родственников, соседей. Появляются кражи телефонов с машин, угон машин. Тем более, что возросли квартирные кражи. Например, ранее район с нулевым процентом краж Печерский – сейчас лидирует… Сейчас идет передел в преступном мире… Много людей переехали с Донбасса, и не всегда – это порядные и честные люди… Поэтому мы и имеем нехарактерные для Киева преступления".

"Это не наши местные преступники делают".

Земля чи гроші — чому загинув засновник «Азова» Ярослав Бабич?

Хромадська хвиля на Громадському радіо від 10.08.2016. Ярослава Бабича, одного з організаторів "Азова", юриста, громадського активіста, було знайдено повішеним у липні минулого року. Однак є неспівпадіння фактів і основної версії слідства, про що говорять гості студії - вдова Ярослава Бабича Лариса Бабич та юрист Анна Маляр.

Раду прокурорів обирають "стовпи" системи, що пам"ятають СРСР

Громадське Радіо від 26.04.2016 Юрист-кримінолог Анна Маляр зазначає, що українська прокуратура бореться не з президентом, а за вплив у суспільстві

Тетяна Трощинська: Ваша диссертация касалась политической преступности. Давайте начнем с этого.

Анна Маляр: Політичний злочин принципово відрізняється мотивом — захопити, утримати, повалити чи зловживати владою. І всі ці чотири елементи здійснюються у неправовий спосіб, бо законодавство передбачає і правові способи.

Люди говорять. Культ Дорошенко. Радіо Вєсті.

Програма "Люди говорять. Культ Дорошенко". Радіо Вєсті від 20.07.2016. Програма планувалась по темі роботи правоохоронних органів та проблеми злочинності в Україні, проте вийшла в день вбивства журналіста Павла Шеремета, що безумовно стало ключовою новиною для обговорення.

Про причини зростання злочинності

Радіо Ера, програма  "Між іншим":

Про причини злочинності та Банкрутство банку "Хрещатик"

08.04.2016 11:16

Між іншим Автор: Юлія Дилова Гостя - Маляр Анна, юрист кримінолог, к.ю.н.