Держзрада Януковича. “Межигір’я” повернуто. Справа проти антикорупціонерів

 Телеканал ZIK. Перші про головне від 03 серп. 2017р. Справа Януковича - перспективи. Рішення суду про повернення землі "Межигір"я" державі, що далі... Кримінальне провадження у відношення Шабуніна та Центру протидії корупції. 

 Гості - Анна Маляр, юрист,
Дарина Каленюк, виконавчий директор Центру протидії корупції,
Олександр Палій, політичний експерт

Набув чинності закон про Конституційний суд

Телеканал Еспресо ТВ від 05 серп. 2017. Набув чинності  закон про Конституційний суд. Що таке конституційна скарга. Чи відкриються для громадян нові можливості у захисті своїх прав? Росія полегшила шлях набуття громадянства для українців. В чому полягає спрощення набуття громадянства? Навіщо і для кого прийнятий такий закон в РФ? 

США можуть використати Україну для відстоювання геополітичних інтересів

Newsone від 24. лип. 2017. Обговорення поточних новин. Справа Полякова, рішення суду про застосування електронного браслету. Справа Розенблата, визначена застава у 7 млн. грн. Заочне засудження українських чиновників в РФ.

Підсумки 2016 року на ZIK, стан злочинності та реформа поліції

Телеканал ZIK Перші про головне. Коментарі (13.00) за 30.12.16  Реформа правоохоронних органів, бізнес на протидії корупції, як працюють схеми в старій новій правоохоронній системі. Мої коментарі з 20-ї по 41-шу хвилини програми.

Смертельна небезпека в мережі

Телеканал ZIK Перші про головне. Коментарі (19.00) за 21.02.17

Яка небезпека вмережі чатує на дітей? Як убезпечити дітей в мережі від смертельної небезпеки. Що таке групи смерті "синій кит"? Якими проблемами діти діляться з незнайомцями в інтернеті. Поради батькам та правила безпеки в інтернеті. Мої коментарі в програмі починаються на 42й хвилині.

Про перемовини Савченко, нові подробиці трагедії в Княжичах та інші новини дня

Телеканал Newsone 13.12.16 Гость студии NewsOne с Дианой Панченко и Ростиславом Сухачевым — юрист криминологи Анна Маляр. Обсуждаемые темы:
— возможная отставка Министра внутренних дел Арсена Авакова;
— переговоры нардепа Савченко с главарями боевиков.