fbpx

Арешти політичних конкурентів

З приводу останніх арештів політичних конкурентів можу сказати наступне:
1) В кожній політичній силі, яка має депутатів у ВР, є представники криміналітету або їх протеже. 
2) Всі політичні сили, що мають депутатів в парламенті, фінансують олігархи (бо потягнути багатомільйонну вартість виборів у інший спосіб неможливо).


3) Коли одна група олігархів знищує іншу - виходить революція, тому радіти тут немає чому. Остання така революція забрала багато життів простих людей.
4)В усіх країнах багаті люди впливають на політику. Політика не існує окремо від бізнесу, а бізнес від політики, просто в цивілізованих країнах після олігархічних війн домовились про розподіл сфер впливу. 
5) Це дуже неприємний сигнал того, що Януковичу все ж хтось заздрить і його лаври комусь не дають спокою. 
6) Друзі, дуже вас прошу не виправдовувати порушення закону по відношенню до будь-кого, навіть регіоналів. Бо, якщо ви схвалюєте таку революційну доцільність, завтра жертвою беззаконня станете ви чи ваша сім"я. 
6) Скажу непопулярну і незрозумілу для більшості електората річ, але все залежить від загального рівня культури суспільства. Нічого не допоможе малокультурному суспільству - ні кредити, ні вибори, ні закони. Мені шкода... 
Вихід один - розвиватись. Кожен мусить почати з себе та допомогти ближньому, інакше загине Україна в пітьмі невігластва та рагулізму.