fbpx

В Україні прийнятий закон, що передбачає покарання за сприяння самогубству через інтернет

UkrLife TV  від 9 лют. 2018 

Юристка та кримінолог Анна Маляр розповіла в ефірі UKRLIFE.TV про новий закон, який передбачає покарання за сприяння самогубству через інтернет, соціальні мережі та інші засоби комунікації, а також про законопроект щодо створення реєстрів педофілів і перспективи легалізації евтаназії в Україні. Перемикайтеся між темами інтерв'ю:

Суд над Саакашвілі - це зручний політичний майданчик для всіх учасників конфлікту

UkrLife TV  від 17 груд. 2017 

Кримінолог Анна Маляр на UKRLIFE.TV: нюанси арешту Михайла Саакашвілі та суду над ним, політична складова публічних виступів генерального прокурора Юрія Луценка, справа ректора Мельника, нові рішення щодо ДТП у Харкові, боротьба за гроші Януковича, протистояння ГПУ і НАБУ. "Я думаю, що розпочате розслідування і судовий процес, який далі буде, після досудового розслідування - це дуже зручний інформаційний майданчик для всіх учасників конфлікту. На цій штучно створеній нібито кримінальній історії зараз будуть набирати собі інформаційних дивідендів усі учасники... Це буде політичний майданчик і очевидно, що усім сторонам буде цікаво його затягувати, затягувати й усе більше давати інформаційних приводів", - сказала Анна Маляр.

Кримінальна олігархія в Україні.

КУБ(Телеканал Прямий) від 16 трав. 2017 В гостях у Сергія Дойко - Ганна Маляр, юрист-кримінолог, яка розповіла про кримінальну олігархію в Україні та криміналізацію суспільства і довіру до поліції.

Міфи та реальність педофілії в Україні

Телеканал UkrLife від від 24 лип. 2017 р.

Кримінолог Анна Маляр в ефірі Ukrlife.TV розповіла про закон про посилення відповідальності щодо осіб, які посягають на статеву недоторканність дітей, створення реєстру педофілів, а також про популярні міфи, які стосуються педофілів. "Педофілія - це медичний та психіатричний діагноз. Його можуть поставити виключно лікарі. Не можуть ні слідчий, ні адвокат, ні суддя сказати, що людина педофіл. Тільки обстеження, тільки заключення лікарів. А хто ж гвалтує дітей? Не всі особи, які вчиняють згвалтування неповнолітніх,  є педофілами, не всі вони є хворими. І не всі хворі на педофілію гвалтують дітей", - розповіла Анна Маляр.

В Україні кримінологія - мертва наука. Дервжаву не цікавлять наукові дослідження.

Телеканал Тоныс-ононвлений. Студыя КУБ выд 31 серп. 2017. 

В гостях у Олександра Лірчук - юрист-кримінолог Ганна Маляр.
В Кубі Олександр Лірчук і Анна Маляр говорили про кримінологію. Що передувало і зараз сприяє зростанню злочинності, які існують різновиди злочинів. І чому кримінологія в Україні - мертва наука. А також чи може людина з кримінальними нахилами реалізувати себе в іншій сфері.
Ми проходимо нормальний етап становлення нації, яка пережила складні радянські часи. Нам потрібно було прийти в себе. І сьогоднішні події - це народження нації і досить хворобливе. І далі все піде нормальним природним шляхом. Чому люди дивляться програми про кримінал. Чим цікавиться наш громадянин і кожна соціальна група, що їй цікаво дивитися. Глядач здивувався б, скільки про нього знають на ТБ. Типовий глядач - це людина, яка займається монотонною роботою. Їй потрібен емоційний сплеск. Сісти перед ТВ і подивитися і зрозуміти, що комусь гірше, ніж мені. Закономірно, що у нас це відбувається.