fbpx

В костюмах и с квадрокоптерами: как домушники грабят квартиры на Новый год

Деньги ЮА від 03 січ. 2018  Также квартирные воры активно используют социальные сети.

 Пока правоохранители отчитывались о снижении уровня преступности, а простые граждане занимались предпраздничной суматохой, воры не дремали и придумывали новые способы нажиться на беспечности украинцев. Об этом сообщает UBR.
 Ищут квартиры без охраны Как рассказал гендиректор холдинга охранных предприятий “Шериф“ Дмитрий Стрижов, на текущий момент из 750 тыс киевских квартир только в 60 тыс. оборудованы охранной сигнализацией - поэтому ворам есть где разгуляться. А если на объекте еще нет сигнализации, вероятность того, что вор “позаботится“ именно об этой квартире довольно высока. 

Криминолог: Из 1400 находящихся в розыске лиц, 1000 человек можно считать убитыми

Інофрмаційне агентство Голос ЮА від 29 груд. 2017

На сегодняшний день, без Востока и Крыма, которые ранее давали большую статистику по преступности, преступность в Украине осталась почти такой же, как раньше.

Такое мнение в ходе пресс-конференции в информационном агентстве «ГолосUA» выразила эксперт-криминолог Анна Маляр.

Криминолог: Украинский преступный мир давно интегрировался в Европу

Інофрмаційне агентство Голос ЮА від 29 груд. 2017

40% членов организованной преступности в Евросоюзе не являются гражданами ЕС, и среди них очень много украинцев.

Такое мнение в ходе пресс-конференции в информационном агентстве «ГолосUA» выразила эксперт-криминолог Анна Маляр.  По словам криминолога, 40% членов организованной преступности в Евросоюзе - это не граждане ЕС, и среди них очень много украинцев.

12 января вступили в силу резонансные изменения в Уголовный кодекс

Газета Факти від 12 січ. 2018 В пятницу, 12 января, в силу вступили изменения в статью 67 Уголовного кодекса Украины, расширяющие перечень отягощающих обстоятельств при совершении преступлений.

 Отныне совершение преступления на почве половой принадлежности или в присутствии ребенка, а также противоправные действия против инвалида, либо человека, страдающего психическим расстройством, или с отклонениями в умственном развитии, имеет отягчающие обстоятельства. То же касается преступлений в отношении супруга, в том числе бывшего, другого члена семьи или близкого человека.

Що знала Ірина Ноздровська і чому її тіло підкинули у воду

Факти ICTV  від 02 січ. 2018 

Смерті Ірини Ноздровської передував цілий ряд подій, які наводять, начебто, лише на одну версію її вбивства – помста за справу сестри. Але заради об’єктивності розслідування і пошуку істини, варто розглядати всі можливі версії загибелі Ірини.

Нижче викладені запитання до слідства та аналіз інформації з відкритих джерел станом на 01.01.2018 про загибель Ірини Ноздровської.

Психологічне та фізичне насильство у школі. Хто має відповідати за законом

Главком  від 2 лист. 2015 Український інститут дослідження екстремізму та Інформаційне агентство «Главком» за підтримки Уповноваженого президента України з прав дитини презентують спеціальний проект з протидії булінгу в школі «Стоп шкільний терор» («Безпечна школа»). 

Бійка між учнями не завжди є наслідком невиконання обов’язків з боку працівників школи

Психологічне та фізичне насильство у дитячих колективах дедалі частіше приголомшує дорослих своєю жорстокістю. Навіть сучасні технічні новинки діти нерідко використовують не з пізнавальною метою, а щоб публічним приниженням завдати нищівного удару. Одразу згадується випадок, коли навесні цього року школярки в Чернігові жорстоко побили свою ровесницю, а потім інші діти виклали відео побиття в інтернет. На жаль, чимало принижень, знущань, залякувань у шкільних колективах залишаються латентними, тобто прихованими від правоохоронних органів та суспільства.

Скасувавши депутатську недоторканність, ми дамо президенту додаткові важелі впливу на Верховну Раду

Гордон від 19 жовт. 2017 Основною проблемою України є не депутатська недоторканність, а абсолютна недовіра до судів і правоохоронних органів, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр. 


Українські парламентарі добре розуміють, що скасування депутатської недоторканності є для них серйозною загрозою, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" юрист, експерт-кримінолог Анна Маляр. "Українські політики стали заручниками власного популізму. Усі вони усвідомлюють, що для них небезпечно скасовувати депутатську недоторканність, але через те, що постійно обіцяють це виборцям, змушені тепер імітувати якусь діяльність у цьому питанні. Саме такий популізм призвів до високої соціальної напруги, унаслідок якої люди вийшли з протестом під Верховну Раду. Це результат не тільки популізму, а й відсутності чесної розмови депутатів зі своїми виборцями", – зазначила Маляр.

Пожежники могли зупинити роботу табору "Вікторія" ще в червні, коли виявили несправну сигналізацію

Гордон від 19 вер. 2017 Відповідно до законодавства (Кодексу цивільного захисту), забезпечення пожежної безпеки суб'єкта господарювання покладається на власника і керівника цього суб'єкта. Тобто в табору "Вікторія" був власник і керівник. Наскільки я зрозуміла з преси, керівник обіймав цю посаду вже 20 років.

Це перші особи, які несуть відповідальність за трагедію. Другі – контролювальні органи. Це Державна служба з надзвичайних ситуацій. 23 червня 2017 року вони виявили там порушення (це теж відома інформація). І тут починається головне: як ці порушення усунули.

Обшуки в редакції «Страна.ua»: чому Україні потрібен надзвичайний стан в інформаційній сфері

Аналітични портал Слово і Діло від 23 черв. 2017 Проблема в тому, що в Україні є низка ЗМІ, що займають проросійську позицію. В цій ситуації треба бути чесними й визнати, що у нас відсутнє законодавство, яке би дозволяло закривати ЗМІ чи обмежувати їхню діяльність. Вплинути на ЗМІ можна лише за допомогою Кримінального Кодексу, де встановлена відповідальність за заклики до повалення конституційного ладу чи посягання на територіальну цілісність.

Про це, оцінюючи ситуацію довкола затримання головного редактора видання «Страна.ua», розповіла в коментарі «Слову і Ділу» юрист, експерт-кримінолог Ганна Маляр.

The Chechen War Moves to Ukraine—And So Does a Wave of Criminal Violence

Коментар для американського видання Daily Beast від 28 вер. 2017 року. Автор статті Анна Нємцова "Чеченська війна рухається в Україну у виді хвилі насильства"

The Chechen War Moves to Ukraine—And So Does a Wave of Criminal Violence

Some are refugees, some criminals, some terrorists, some freedom fighters. And some of the Chechens in Ukraine are all of the above.

KIEV—Anna Moliar, an outspoken Ukrainian attorney, has watched with growing concern reports about the criminality of Chechen gangs and militia recruits in her country, which already is torn by the ongoing war with pro-Russian militants in the east and south.