fbpx

Арешт Корбана: прокуратура і міліція не можуть працювати за законом

Радіо Голос Столиці 04.11.2015 Юрист і адвокат Ганна Маляр вважає, що ситуація із затриманням лідера «УКРОПу» Геннадія Корбана показує, що прокуратура і міліція України працюють не за законом.

 

Без рішення суду затримана особа має бути звільнена після 72 годин утримання під вартою. Про це сьогодні нагадала уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська коментуючи ситуацію із затриманням лідера «УКРОПу» Геннадія Корбана.

Вона також зазначила, що ця справа в черговий раз підтвердила необхідність якнайшвидшого реформування кримінальної юстиції.

Юрист і адвокат Анна Маляр зазначила, що ситуація із затриманням лідера «УКРОПу» Геннадія Корбана демонструє, що прокуратура і міліція України працюють не за законом.

«Дуже багато уваги до цієї справи. Але кожна друга справа, що проводиться в Україні — йде з такими ганебними порушеннями. Нарешті, ми будемо ставити питання про те, що прокуратура і міліція не можуть працювати за законом. Ця справа має дві площини — юридичну і політичну. Затримання пройшло без санкції суду. Є шанси, що справа буде взагалі розвалена. Я не впевнена, що ці дії завершаться вироком суду», — сказала Маляр в ефірі радіостанції Голос Столиці.

Читати повністю: http://newsradio.com.ua/2015_11_04/Aresht-Korbana-prokuratura-m-l-c-ja-ne-mozhut-pracjuvati-za-zakonom-advokat-5696/