fbpx

Почастішали повідомлення про замінування

Телеканал ICTV Факти від 21 груд. 2017 Почастішали повідомлення про замінування громадських місць. Чим можна попереджати такі повідомлення, відповідальність за хибне повідомлення про замінування.

Чи справді сатанисти вбили людину в Одесі

1+1 Гроші від 4.12.2017 Пентаграма, лампадки та курка зі зламаною шиєю. А поруч обвуглене тіло. Цей злочин сколихнув Одесу - всерйоз заговорили про ритуальне убивство! Жертва - громадянин Туреччини. І поліція вже затримала трьох підозрюваних, співвітчизників замордованого чоловіка, і вони начебто є учасниками сатанінської секти.

НАБУ незаконно прослуховувало телефони більше сотні чиновників

Телеканал Україна. Програма "Сьогодні" від 6 груд 2017 НАБУ незаконно прослуховувало телефони більше сотні чиновників  Про це заявив Юрій Луценко. Права на самостійну прослушку у НАБУ поки немає. Але є законопроект, який дасть таке право. Чи може це зашкодити простим українцям? Дізнавалася Людмила Горбач.
 

Суд відпустив сепаратиста і той втік: хто наступний?

5-й канал від 12 лист. 2017 Держава добра чи квола? В Харкові суд відпускає на волю сепаратиста і той тікає закордон. Хто наступний? Виходить закон захищає тих, хто проти України? Підпишіться і натисніть, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео.