fbpx

Смертність на дорогах України та розмитнення європейських автомобілів.

Телеканал 1+1, Право на владу 17.11.2017р.  Однією з найважливіших для українських водіїв тем є зміни до правил дорожнього руху: що саме зміниться, чи стане на дорогах менше ДТП та смертей, як відтепер українці отримуватимуть права. Також у "Право на владу" обговорили, чи можлива легалізація автівок із Європи. Гості програми: Арсен Аваков та Павло Петренко.

Закон про спецконфіскацію та позбавлення недоторканності нардепа Новінського

Телеканал 1+1, Право на владу від 08.12.2016 Нардепа Вадима Новинського спільними зусиллями позбавили недоторканності, а от закон про спецконфіскацію, який допоміг би повернути до бюджету вкрадені мільярди, - провалили. Чому – ми запитаємо представників БПП, Народного фронту, Опозиційного блоку та Радикальної партії, які запрошені до студії ток-шоу "Право на владу".

Презумпція правоти поліцейського та звіт по розслідуванню катастрофи МН 17

Телеканал 1+1, Право на владу від 29.092016 У студії політичного ток-шоу "Право на владу" обговорили презумпцію правоти поліцейського, про яку заговорили після вбивства патрульних у Дніпрі. На питання експертів і глядачів відповідали міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications" Тарас Березовець, юрист Анна Маляр, голова правління громадської організації "Центр Громадянських Свобод" Олександра Матвійчук, блогер Сергій Іванов.

Доля коаліції та реформа поліції

Телеканал 1+1, Право на владу від 03.03.2016 У студії політичного ток-шоу “Право на владу” обговорили долю коаліції та реакцію європарламентарів на роботу Ради. Крім того гості студії проаналізували, чи є для правоохоронної системи вихід із кризи. На питання глядачів та експертів відповідали голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, народні депутати Антон Геращенко (Народний Фронт), Іван Крулько (Батьківщина).

Чи варто сподіватись українцям на чесний суд

Телеканал 1+1, Право на владу від 04.06.2015  У студії політичного ток-шоу "Право на владу" обговорили судове питання - чи варто сподіватись українцям на чесний суд та справедливі покарання злочинцям? Із проблемою розбиралися народні депутати Олег Ляшко, Віталій Купрій, Олександр Єльяшкевич, Леонід Ємець.

Рік неоголошеної війни

Телеканал 1+1, Право на владу за 16 квітня 2015 року Сьогодні у студії політичного ток-шоу «Право на владу» обговорювали рік неоголошеної війни. До дискусії запрошено представника Міноборони Сергія Галушка, а також народних депутатів Семена Семенченка ("Самопоміч"), Сергія Пашинського, Антона Геращенка ("Народний Фронт") та Івана Вінника ("Блок Петра Порошенка")