fbpx

Підсумки тижня: е-декларування

Радіо Голос Столиці. Підсумки тижня від 05 листопада 2016 Подача электронных деклараций для чиновников и народных депутатов официально завершилась 30 октября. Общество, ознакомившись с богатствами власть имущих, отреагировало очень бурно.

Эти и другие события уходящей недели в эфире радиостанции Голос Столицы прокомментировали кандидат философских наук, политический эксперт общественной организации «Слово і Діло» Валентин Гладких, юрист, адвокат Анна Маляр.

 Назовите три топ-события этой недели.

 Маляр: Звичайно, є-декларування, його наслідки, враження — це була топ-тема. Для мене топ-тема — це річниця поліції, яка діє у нас, і дуже цікаво підводити підсумки, дивитися, що відбулося. І як завжди, інтриги, розслідування, це все чим я жила весь тиждень. Як і минулий, як і позаминулий.

ПІДСУМКИ ТИЖНЯ: ПРЕЗУМПЦІЯ ПРАВОТИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ І СПРАВА BOEING МН17

Радіо Голос Столиці від 01.10.2016 Підсумки тижня. 

У контексті заходів, які проходили в честь річниці трагедії Бабиного Яру, до України приїжджав президент Ізраїлю Реувен Рівлін. У своїй промові він звинуватив ОУН в тому, що бійці цієї організації були причетні до Голокосту. При цьому він зазначив, що серед українців вистачало і праведників світу, які рятували євреїв.
У Дніпрі 25 вересня екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль Citroёn за порушення ПДР. Однак водій чинив опір, вихопив у патрульного зброю і кількома пострілами убив поліцейського, а другого поранив, після чого втік. Пізніше він сам з'явився в одну з міських лікарень з вогнепальним пораненням. Нападником виявився Олександр Пугачов — колишній боєць батальйону спецпризначення «Торнадо».

Чи на часі презупція правоти поліцейських

Тема дня. Радіо Вєсті від 27.09.2016 Говоримо про реформу поліції, про вбивство поліцейських в Дніпрі, про доцільність запровадження презупції правоти поліцейського.

Анна Маляр:

"Это правда, что преступность возросла в разы, если не больше. Вместе с тем, каждый имеет свою собственную статистику от родственников, соседей. Появляются кражи телефонов с машин, угон машин. Тем более, что возросли квартирные кражи. Например, ранее район с нулевым процентом краж Печерский – сейчас лидирует… Сейчас идет передел в преступном мире… Много людей переехали с Донбасса, и не всегда – это порядные и честные люди… Поэтому мы и имеем нехарактерные для Киева преступления".

"Это не наши местные преступники делают".

Земля чи гроші — чому загинув засновник «Азова» Ярослав Бабич?

Хромадська хвиля на Громадському радіо від 10.08.2016. Ярослава Бабича, одного з організаторів "Азова", юриста, громадського активіста, було знайдено повішеним у липні минулого року. Однак є неспівпадіння фактів і основної версії слідства, про що говорять гості студії - вдова Ярослава Бабича Лариса Бабич та юрист Анна Маляр.

Люди говорять. Культ Дорошенко. Радіо Вєсті.

Програма "Люди говорять. Культ Дорошенко". Радіо Вєсті від 20.07.2016. Програма планувалась по темі роботи правоохоронних органів та проблеми злочинності в Україні, проте вийшла в день вбивства журналіста Павла Шеремета, що безумовно стало ключовою новиною для обговорення.

Раду прокурорів обирають "стовпи" системи, що пам"ятають СРСР

Громадське Радіо від 26.04.2016 Юрист-кримінолог Анна Маляр зазначає, що українська прокуратура бореться не з президентом, а за вплив у суспільстві

Тетяна Трощинська: Ваша диссертация касалась политической преступности. Давайте начнем с этого.

Анна Маляр: Політичний злочин принципово відрізняється мотивом — захопити, утримати, повалити чи зловживати владою. І всі ці чотири елементи здійснюються у неправовий спосіб, бо законодавство передбачає і правові способи.